Strona główna » Harmonogram zajęć UTW Calisia

Harmonogram zajęć UTW Calisia

Harmonogram zajęć UTW „CALISIA” -2022 semestr I (jesienny)

SekcjePoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Język angielski
Piotr Asperski
gr. początkująca
  8:45 – 10:15  
ul.Targowa
  
Język angielski
Piotr Asperski
gr. średniozaawans.I
  10:30 – 12:00
ul. Targowa
  
Język angielski
Piotr Asperski gr.średniozaaw. II
12:00 – 13:30
ul. Targowa
    
Język angielski
Justyna Rudowicz
gr. średniozaaw.
 12:30 – 14:00
ul. Targowa
   
Język angielski
Justyna Rudowicz
gr.konwersacyjna
 14:15 – 15:45
ul. Targowa
   
Język hiszpański
Bartłomiej Siemiątkowski
   10:00 – 11:00
ul. Targowa
 

Język niemiecki
Beata Rogala


 8:00 – 9:30
ul. Targowa
   
Zajęcia komputerowe gr.I 16:00 – 17:30
AK Nowy Świat
   
Zajęcia komputerowe gr.II    13:30 – 15:00
AK Nowy Świat
Brydż    9:00 – 12:30
ul. Targowa
Malarstwo gr. Zaawansowana  10:00 -13:00
UAM
co 2 tygodnie
  
Malarstwo
gr. Średniozaawansowana
9:30 – 11:30
ul. Targowa
 
  
Malarstwo  
gr.Podstawowa
10:00 – 11:30
UAM
    
Rysunek   11:00 – 13:30
ul. Targowa 
 
Rękodzieło artystyczne14:00 – 15:30
ul. Wąska
    
Fotografia  13:15 – 14:45
UAM
  
Humanistycznaraz w miesiącu
ul. Targowa
informacje w komunikatachspektakle teatralne
pierwsza środa
  
Kulturalno-muzycznazapisy  na koncerty
ul. Targowa
 odbiór biletów
ul. Targowa
16:00
filmy kino w Tęczy
 
Chór    11:00 – 12:30
MDK
ul. Teatralna
Kabaret  15:30 – 17:00
ul. Targowa
  
Bioróżnorodnośćraz w miesiącu
Inkubator Kaliski 
    
Turystykaraz w miesiącu
Inkubator Kaliski 
    

Zajęcia sportowe

SekcjePoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Zajęcia Tai – Chi16:00 – 17:00
ul. Wąska
    
Gimnastyka ogólna  15:00 – 16:00
ul. Wąska
  
Gimnastyka pilates    16:00 –  17:00
ul. Wąska
Joga gr.I
 16:00-17:00
ul. Wąska
 gr. II
16:00 – 17:00
ul. Wąska
 
Siłownia + joga
cały pakiet
10:00 – 11:00
Amber
10:00 – 11:00
Amber
10:00 -11:00
Amber
10:00 – 11:00
Amber
 
Basen Aqua-Park
pływanie
cały dzień
od 8:00
cały dzień
od 8:00
cały dzień
od 8:00
cały dzień
od 8:00
cały dzień
od 8:00
Basen Aqua-Park
aerobik
10:00 – 10:45    
Basen Rehabilitacyjny
ul. Podkowińskiego
 
 gr.I 9:00-9:45
gr.II 9:45-10:30
gIII10:30-11:15
 
Taniec singli
   gr.I 10:00-11:00
gr.II 11:00-12:00
 
Taniec par
   13:00-14:00
ul. Górnośląska