Strona główna » Komunikaty » Dziękujemy naszym artystom za uświetnienie Gali Jubileuszu.

Dziękujemy naszym artystom za uświetnienie Gali Jubileuszu.

Dziękujemy!
Kabaretowi „Pod Pretekstem” i jego szefowi Andrzejowi Zmyślonemu,
Chórowi i Maciejowi Jesiółkiewiczowi,
Tancerzom i Aureli i Piotrowi Sieraszewskim