Sekcja Bioróżnorodności zaprasza wszystkich miłośników natury na wiosenny spacer po Parku Miejskim. Zbiórka przy Moście Teatralnym dnia 24.05.br godz. 16:00. Przewodnikiem spaceru będzie dendrolog – studentka UTW kol. Iwona Woźniak.
Zapraszamy!
Uniwersytet Trzeciego Wieku "Calisia" w Kaliszu
Strona główna » Komunikaty » Zaproszenie dla wszystkich miłośników natury od sekcji BIORÓŻNORODNOŚCI
Sekcja Bioróżnorodności zaprasza wszystkich miłośników natury na wiosenny spacer po Parku Miejskim. Zbiórka przy Moście Teatralnym dnia 24.05.br godz. 16:00. Przewodnikiem spaceru będzie dendrolog – studentka UTW kol. Iwona Woźniak.
Zapraszamy!