Strona główna » Komunikaty » Zaproszenie dla wszystkich miłośników natury od sekcji BIORÓŻNORODNOŚCI

Zaproszenie dla wszystkich miłośników natury od sekcji BIORÓŻNORODNOŚCI

Sekcja Bioróżnorodności zaprasza wszystkich miłośników natury na wiosenny spacer po Parku Miejskim. Zbiórka przy Moście Teatralnym dnia 24.05.br godz. 16:00. Przewodnikiem spaceru będzie dendrolog –  studentka UTW kol. Iwona Woźniak.

Zapraszamy!